Кропивничанин став чемпіоном України з боксу

Перегляди: 3893

Кропивничанин Бозорбой Матякубов став чемпіоном України з боксу на чемпіонаті серед молоді у Хмельницькому сьогодні, 11 жовтня.

Про це CBN поінформували у пресслужбі обласної Федерації боксу.

Вихованець кропивницької ОСДЮШОР-2 Бозорбой Матякубов виступав у ваговій категорії 64 кг, де змагалися 25 боксерів. Підопічний Вадима Саласенка провів на турнірі 4 поєдинки. У півфіналі кропивничанин здобув перемогу нокаутом над суперником із Одеси. А у фіналі наш земляк за очками здолав хмельничанина Ратміна Турчаніна й здобув заслужену золоту нагороду.

Ця перемога дозволила Бозорбою Матякубову виконати норматив майстра спорту України та забронювати собі місце в молодіжній збірній нашої країни для участі в чемпіонаті Європи.