Кропивничанина не переобрали президентом Федерації легкої атлетки України

1858
кількість переглядів

Кропивничанина не переобрали президентом Федерації легкої атлетики України у Дніпрі вчора, 10 жовтня, під час звітно-виборчої конференції Федерації легкої атлетики України.

Головним питанням конференції були вибори президента та керівних органів української королеви спорту. На головну посаду в легкій атлетиці України претендували діючий очільник Федерації, наш земляк Ігор Гоцул та колишній міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін.

Після доволі тривалого обговорення, делегати перейшли до виборів президента. Серед 27- ми делегатів із правом голосу за Ігоря Гоцула віддали голоси 11, за Равіля Сафіулліна – 16.

Таким чином, новим президентом ФЛАУ став Равіль Сафіуллін. А Ігор Гоцул в коментарі для СВN подякував землякам із Федерації легкої атлетики Кіровоградської області за те, що висунули його кандидатуру на посаду президента ФЛАУ. Ігор Євгенович також подякував усім колегам, з якими пощастило працювати на благо легкої атлетики із 2012 року й до теперішнього часу, та підкреслив, що його команді є чим пишатися. Він із повагою приймає вибір делегатів й надалі зосередиться на інших проектах та буде приділяти більше часу родині, яке потребує його уваги та підтримки.

Нагадаємо, що Ігор Гоцул уперше був обраний президентом ФЛАУ в 2012 році, а в 2016 році був переобраний на цю посаду. Одночасно з 2014 по 2019 рік працював першим заступником міністра молоді та спорту України. Із липня 2020 року – перший заступник Голови Державної служби України з питань праці.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.