«Олександрія сьогодні»: у гостях – Сергій Коваленко (ВІДЕО)

1575
кількість переглядів

Гість програми «Олександрія сьогодні» – Сергій Коваленко, голова обласної організації політичної партії «Європейська Солідарність», колишній перший заступник голови Кіровоградської ОДА, директор департаменту з надання адміністративних послуг Кропивницької міської ради.

«На місцевих виборах “Європейська Солідарність” сподівається отримати суттєву підтримку виборців, оскільки наша команда – відомі, успішні люди. А головне, всі вони – патріоти свого краю, які щоденними справами доводять свою ефективність, – говорить Сергій Коваленко. – А ще ми плануємо об’єднати свої зусилля з новим керівником Олександрії, щоб підняти місто на новий рівень».

Аби плани втілилися в життя, «Європейська солідарність» одна з перших висловилася на підтримку Сергія Кузьменка у боротьбі за посаду міського голови Олександрії і закликає олександрійців, виборців об’єднатися і долучитися до команди розвитку міста.

«Олександрія сьогодні», телеканал «Вітер», понеділок, о 19:15. Ведуча програми – Ірина Балашова.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.