Ветерану війни з Долинської потрібна допомога (ФОТО)

836
кількість переглядів

Житель Долинської Дмитро Гудименко отримав важку травму під час вивантаження військової техніки.

Про це CBN розповіла виконуюча обовʼязки голови Долинської спілки учасників АТО «Захисник» Лідія Кобилинська.

Дмитро Гудименко пішов на фронт у 2016-му. За три роки 30 місяців провів безпосередньо у зоні бойових дій у складі 17-ої окремої танкової бригади. Після закінчення контракту чоловік повернувся додому, щоб одружитися на коханій дівчині. В родині народився син. Але Дмитро повернувся на фронт у складі 59 ОМБр.

У серпні 2020 року сталося непередбачуване — під час вивантаження військової техніки Дмитро Гудименко втратив руку. Зараз чоловік знаходиться на лікуванні в Ірпінському госпіталі.

Попереду — довга реабілітація та протезування. Їх попередня ціна — понад 100 тисяч гривень, спільними зусиллями поки що зібрали близько десяти.

«Тільки продовжуючи збір, ми зможемо зібрати необхідну суму, щоб Дмитро міг пройти гідну реабілітацію!» — наголосила Лідія Кобилинська.

Реквізити для допомоги: 5168 7573 8896 4126 Гудименко Дмитро Михайлович.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.