У Кропивницькому підпишуть меморандум про підтримку «Дорожньої карти реформ»

457
кількість переглядів

У Кропивницькому в середу, 14 жовтня, об 11:00 у приміщенні прес-центру CBN (Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, третій поверх) відбудеться підписання меморандуму про підтримку «Дорожньої карти реформ Кропивницького» з кандидатами в міські голови Кропивницького та представниками політичних партій, що балотуються до міської ради, за участі членів коаліції громадських організацій «Рада експертів».

Під час заходу спікери розкажуть про нові пріоритети «Дорожньої карти реформ Кропивницького» на наступні п’ять років роботи міської ради восьмого скликання, а також про результати, яких вдалося досягнути нинішньому скликанню міськради.

Спікерами на прес-конференції виступлять:

  • Олена Бринза, співголова правління коаліції «Рада експертів», голова ГО «Батьківська рада Кропивницького»;
  • Дмитро Сінченко, співголова правління коаліції «Рада експертів», голова ГО «Асоціація політичних наук».
  • Вікторія Талашкевич, провідна експертка робочої групи з урбаністики «Ради експертів», координаторка ГО «Прес-клуб реформ».

На підписання меморандуму запрошені представники всіх політичних партій, що балотуються до міської ради Кропивницького, а також усі кандидати на посаду Кропивницького міського голови.


«Рада експертів» (РЕ) – коаліція громадських організацій Кіровоградщини. Була створена навесні 2017 року за сприяння Реанімаційного Пакету Реформ. До складу РЕ увійшли 32 найбільш потужних організацій громадянського суспільства Кропивницького та Кіровоградської області, зокрема: ГО «Асоціація політичних наук», ГО «Прес-клуб реформ», ГО «Батьківська рада Кропивницького», ГО «Народний контроль Кіровоградщини», Кропивницька обласна філія ВО «Рух захисту української мови», Центр української політики «Ексампей», Кіровоградське відділення ВУТ «Просвіта», Центр медіарозслідувань «Прозоро», ГО «Озеленення. Кропивницький», БФ «Кіровоград волонтерський», ГО «Територія успіху», ГО «Волонтерське об’єднання учасників Майдану та бойових дій», ГО «Спільна дія».


11:00 14 жовтня, Кропивницький, вул. Велика Песрпективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.