В Олександрії сталася чергова сварка у територіальній виборчій комісії (ВІДЕО)

1074
кількість переглядів

На засіданні Олександрійської ТВК члени комісії дізналися про те, що голова комісії Валентина Вечірко уклала договір про друк бюлетенів.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла редактор олександрійського видання «Сільський вісник» Ірина Балашова.

Таке рішення Вечірко прийняла без погодження з іншими членами комісії, навіть приховала назву підприємства та встигла перерахувати кошти з казначейського рахунку, що викликало обурення членів ТВК.

Валентина Вечірко пояснила свій вчинок тим, що «голова комісії має право вкладати договори самостійно».

У відповідь член комісії від партії «Солідарність» Олександр Івань зачитав пункт 1,6 з постанови ЦВК «Про порядок виготовлення бюлетенів»: «Територіальні виборчі комісії, які встановлюють результати відповідних місцевих виборів, визначають підприємства-виготовлювачів виборчих бюлетенів та укладають з ними договори». Тобто рішення повинно виноситися колегіально, адже відсутність контролю територіальною виборчою комісією за друком бюлетенів може привести до значних фальсифікацій.

Нагадаємо, в Олександрійській ТВК сталася бійка.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.