Вплинути на результати виборів в Олександрії може тільки низька явка виборців

1708
кількість переглядів

Серед кандидатів у міські голови Олександрії лідирує Сергій Кузьменко.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

Так, Сергія Кузьменка готові підтримати 61,4% серед тих, хто голосуватиме та визначився із вибором. 36,9% готові підтримати Степана Цапюка. Не визначились, за кого голосуватимуть, близько 10% опитаних.

«У цьому опитуванні, зважаючи на те, що в нас в Україні і в світі пандемія коронавірусу, ми поставили питання, яким чином виборець прийде на дільниці, якщо загоститься ситуація з епідемією. В результаті ми бачимо зменшення мобілізації. І особливо це впливає на молодого виборця. Це певним чином може вплинути на результати, оскільки в електораті одного з кандидатів, Сергія Кузьменка, досить багато молоді. Тому це може скоригувати його результат», — наголосив Любомир Мисів, заступник директора соціологічної групи «Рейтинг».

У рейтингу до міської ради Олександрії лідирує партія «Пропозиція». Її готові підтримати 29,3% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором. Далі йде партія «Опозиційна платформа – За життя» (17,9%), «Європейська солідарність» (10,4%), «Батьківщина» (8,4%), «Слуга народу» (8,3%), «Сила людей» (6,3%) та Радикальна партія Ляшка (5,6%). Рейтинг інших партій менший 4%. Не визначилися – 19-20%.

В опитуванні взяли участь мешканці м. Олександрія від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 16-18 жовтня 2020 року.

З усіма результатами опитування можна ознайомитися за посиланням.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.