Реперка з Кіровоградщини анонсувала вихід нового треку, який записала з блогером-мільйонником (ВІДЕО)

658
кількість переглядів

Alyona Alyona анонсувала вихід нового треку.

Про це вона написала в Instagram, передає кореспондент CBN.

У дописі сказано: «Я якось рилася в інстаграм і наткнулася на блогерське відео з дуже сильним соціальним підтекстом про насилля в сім’ї над дітьми. Всі ролі в ньому виконував один хлопець – Женя. То був захват! Вся його сторінка була заповнена гумором та різними мотиваційними відео. Я вирішила написати йому особисто і подякувати за те, що він транслює близькі мені цінності.

А у нас, як виявилося, вже була переписка, де він ще на початку моєї кар’єри пропонував мені спільну роботу. Ну, я подякувала, і запитала, чи пропозиція ще в силі.

Так у нас з’явилася ідея спільного треку. Але що може об’єднувати двох простих людей? Ми подумали, що 100% – рідний район. В мене була демка карантинна, вона сподобалася Жені, і він написав крутий куплет і свій варіант приспіву. Хочеться, щоб це качало наші рідні райони».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Блогер Женя, про якого йдеться, – користувач Instagram @zheka_fatbelly. Він має 3,2 млн читачів.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.