Реперка з Кіровоградщини анонсувала вихід нового треку, який записала з блогером-мільйонником (ВІДЕО)

774
кількість переглядів

Alyona Alyona анонсувала вихід нового треку.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це вона написала в Instagram, передає кореспондент CBN.

У дописі сказано: «Я якось рилася в інстаграм і наткнулася на блогерське відео з дуже сильним соціальним підтекстом про насилля в сім’ї над дітьми. Всі ролі в ньому виконував один хлопець – Женя. То був захват! Вся його сторінка була заповнена гумором та різними мотиваційними відео. Я вирішила написати йому особисто і подякувати за те, що він транслює близькі мені цінності.

А у нас, як виявилося, вже була переписка, де він ще на початку моєї кар’єри пропонував мені спільну роботу. Ну, я подякувала, і запитала, чи пропозиція ще в силі.

Так у нас з’явилася ідея спільного треку. Але що може об’єднувати двох простих людей? Ми подумали, що 100% – рідний район. В мене була демка карантинна, вона сподобалася Жені, і він написав крутий куплет і свій варіант приспіву. Хочеться, щоб це качало наші рідні райони».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Альона (@alyona.alyona.official)

Блогер Женя, про якого йдеться, – користувач Instagram @zheka_fatbelly. Він має 3,2 млн читачів.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.