«Ворскла» та «Шахтар» в Олександрії не зіграють

584
кількість переглядів

Раніше ми повідомляли, що через складну епідеміологічну ситуацію в Полтаві матч 7-го туру Української Прем’єр-Ліги між «Ворсклою» та «Шахтарем» було перенесено до Олександрії.

Та сьогодні стало відомо, що «гірники» з полтавчани зіграють в Києві.

Виконавчий директор УПЛ Євген Дикий розповів, де ж все-таки відбудеться багатостраждальний матч 7-го туру «Ворскла» – «Шахтар», який спочатку був перенесений з Полтави в Олександрію через складну епідеміологічну ситуацію.

«Спочатку було домовлено з приводу проведення матчу в Олександрії, ніхто нікому не пред’являв ніяких претензій, проте пізніше виникли проблеми, пов’язані з розміщенням команд. Але в кінцевому підсумку клуби між собою знайшли компроміс — майбутній матч 7-го туру відбудеться в Києві, на стадіоні імені В. Баннікова. А гра у відповідь другого кола пройде в Полтаві», — наголосив Євген Дикий.

Матч запланований на 24 жовтня. Початок — о 14.00.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.