Гіпергідроз або надмірне потовиділення. Як лікувати? Жіноче ток-шоу 3G+M (ВІДЕО)

1175
кількість переглядів

Вас дратує та мучить надмірне потовиділення під пахвами, а жоден дезодорант не справляється з цією проблемою? Ви відчуваєте себе невпевнено через постійно вологі долоні та стопи? Піт має неприємний запах? Можливо, у вас гіпергідроз.

Гіпергідроз – це розлад функцій потових залоз, при якому відбувається збільшення інтенсивності потовиділення без видимих на те причин. Гіпергідроз може бути викликаний будь-яким захворюванням, або бути індивідуальною особливістю організму людини. Важливо усвідомлювати, що проблема гіпергідрозу набагато серйозніша, ніж просто дискомфорт і видимі прояви. Про це Катя Лунгул і поговорить з гостями у студії. А також перевірить чи є у неї гіпергідроз.

У гостях:

Мар‘яна Попович – головний лікар шкірно-венерологічного диспансеру;

Анастасія Іщенко – студентка 5 курсу медичного університету, косметолог, постійно підвищує рівень своїх знань, за рік відвідала більше ніж 25 семінарів у сфері косметології;

Анна Камочкіна – гостя, яка має, на її думку, прояви гіпергідрозу;

Дивіться щосуботи о 10:30 та 19:30 жіноче ток-шоу “3G+M” на телеканалі “Вітер” або на Youtube-каналі https://cutt.ly/viterTV

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.