На дільниці у Кропивницькому бюлетені не відповідають виборчому округу

2131
кількість переглядів

Бюлетені на дільниці №350825 на виборах до міської ради не відповідають виборчому округу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє кореспондент CBN.

В бюлетенях вказані прізвища кандидатів у депутати з п’ятого територіального виборчого округу замість шостого. Цю помилку помітили виборці через годину після початку голосування.

Наразі на цій виборчій дільниці складають акт невідповідності даних бюлетенів. Виборчий процес на цій дільниці не переривали. Станом на 10:00 тут проголосував 101 виборець з 2371-го.

«Ми складаємо акт, вивішуємо його на нашій дільниці й передаємо до міської територіально-виборчої комісії. Там передається цей акт вже на суд і буде прийнято рішення», — зазначила голова виборчої комісії №350825 Світлана Дяченко.

Ситуацію з бюлетенями прокоментувала координаторка спостереження громадянської мережі ОПОРА за виборами у Кіровоградській області Зоя Лебідь.

«На цій дільниці знаходяться наші спостерігач та юрист, вони займаються цим питанням. У цьому випадку потрібно звертатися до міської територіальної виборчої комісії. Схоже, що це помилка типографії. Або це питання не проконтролювала контрольно-виборча комісія. У бюлетенях номер округу вказаний правильно, а кандидати — ні. Таке явище наші спостерігачі зафіксували вже на 2 дільницях Фортечної ради. На одній з них неточності в бюлетенях виявили ще вчора, всі їх було вилучено. А на цій помилки помітили лише сьогодні. Можливо, таке трапляється й на інших дільницях. Тобто, зараз їздять і перевіряють усі. Мова йде про кандидатів саме в міську раду», — наголосила Зоя Лебідь.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.