Виборчий марафон: довгі черги, тіснота та задуха доводили жителів Кііровоградщини до психозу і проблем зі здоров’ям

2455
кількість переглядів
Олена Кваша

Гарячих точок, подібних Олександрії, на мапі Кіровоградщини досить багато, вважає продюсерка філії АТ НСТУ «Кропивницька регіональна дирекція» Олена Кваша.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Кожен населений пункт, який бере участь у процесі обрання влади, це теж гаряча точка, – заявила вона під час виборчого марафону в ефірі телеканалу «Вітер». – Ми бачимо цю температуру і в якості підготовки фахівців. Вона дуже висока. Якість підготовки членів дільниць впливає в тому числі і на порушення».

Знімальну групу «Суспільного» не пустили в Олександрівському районі на дільницю і попросили дозвіл на зйомку.

«Якби члени дільниці вивчали чинне законодавство, вони б таке не спитали. Це свідчить про те, що партії, які делегують своїх представників, і ці представники мають захищати інтереси і виборців, і партійні інтереси, не готові до роботи. Попри те, що був час, і його можна було використати для підвищення рівня знань. Питання, мабуть, у свідомості», – висловилася Олена Кваша.

Вона зазначила, що знімальна група таки змогла виконати свій службовий обов’язок, але бачить в цій ситуації неприємний симптом.

Олена Кваша також звернула увагу на розміри дільниць, розташування кабінок, наявність кабінки для людей з підвищеною температурою та інші організаційні моменти пов’язані з карантинними заходами. Довгі черги, тіснота, задуха доводили людей до психозу і проблем зі здоров’ям.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.