За результатами екзит-полу в Олександрії перемагає Сергій Кузьменко

10611
кількість переглядів
Сергій Кузьменко

За результатами екзит-полу, у виборах на посаду міського голови Олександрії перемагає Сергій Кузьменко.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на дослідження соціологічної групи Рейтинг.

Відповідно до оприлюднених результатів екзит-полу, Сергій Кузьменко набирає 55,5% голосів. Його найближчого переслідувача — поки що чинного голову Степан Цапюк — підтримали 37,1% виборців Олександрії.

Аудиторія: жителі Олександрії від 18 років і старші. Вибірка випадкова, репрезантативна. Опитування проводилося на виході з 18 дільниць. Виборчі дільниці для опитування відбиралися випадковим чином із дотриманням принципу рівномірності.

Кількість опитаних: 1645 респондентів. Респонденти на дільницях відбиралися відповідно до  кроку, який був незмінним протягом усього дня виборів.

Опитування відбувалося анонімно, респонденти самостійно заповнювали анкети (скриньки) і опускали їх у спеціально виготовлені скриньки.

Помилка репрезантивності дослідження: не більше 2,4%.

 

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.