Кропивницькому відкрили виставку світлин про торгівлю людьми (ФОТО)

763
кількість переглядів

У Кропивницькому сьогодні, 29 жовтня,з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми відкрилася виставка «Очікування Vs Реальність», передає кореспондент CBN.

Організаторами вступили міністерство соцполітики, міжнародна громадська організація «А21 Україна», Міжнародна організація з міграції (МОМ), ОБСЄ в Україні. Метою стало підвищення рівня обізнаності кропивничан щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування.

На майданчику обласної бібліотеки ім. Дмитра Чижевського зібралися представники громадської організації «Обласний жіночий інформаційний центр», фахівці Департаменту соціального захисту населення ОДА, сектору по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, обласного центру зайнятості.

На стендах знайшли відображення історії постраждалих українців. Кожна складається з двох частин: з одного боку, «очікування» з приємними, але нелегальними умовами працевлаштування, а з іншого боку, «реальність» – відображення того, на що можуть перетворитись обіцяні умови працевлаштування та чому людина не може залишити місце своєї експлуатації. Кожне зображення має QR-код з посиланням на сайт, де можна прочитати повну історію постраждалого та дізнатись, як врятували головного героя.

Є й історія про легальне працевлаштування, яке спочатку не виглядало яскраво, але через рік наполегливої праці робітник отримав можливість кар’єрного зростання.

Одна з конструкцій містить поради, як українці можуть захистити себе.

Виставка буде діяти до 11 листопада, а далі вирушить великими містами України.

Починаючи з 2000 року, за допомогою до неурядових організацій звернулось понад 16 тисяч українців, які постраждали від торгівлі людьми. Переважно в ситуації експлуатації серед українців потрапляють чоловіки.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.