У Кропивницькому екоактивісти розкажуть про іонізуюче випромінювання та його вплив на людей

798
кількість переглядів

Об 11:00 3 листопада у CBN відбудеться прес-конференція, під час якої команда ГО «Флора» з допомогою запрошених учасників спробує з’ясувати, що пропонують для захисту здоров’я дітей та дорослого населення екоактивісти, а також який програмний документ необхідний Кіровоградщині для захисту населення області від радіаційного та радонового впливу.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Спікери:

  • Ірина Мунтян, заступник виконавчого директора ГО «Флора», розповість про те, що втрачають жителі Кіровоградщини внаслідок дворічної відсутності заходів захисту населення від іонізуючого випромінювання;
  • Людмила Шестакова, виконавчий директор ГО «Флора», представить кроки, що роблять екоактивісти для розробки та прийняття програмного документу щодо захисту населення від радіаційного та радонового впливу, а також презентує звернення до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Також до участі в конференції запрошені представники департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОДА, які роз’яснять, чому в області відсутній програмний документ із захисту населення від радіаційних і радонових загроз, та презентують заходи, що вживаються для протидії таким загрозам.

11:00 3 листопада, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.