У Кропивницькому екоактивісти розкажуть про іонізуюче випромінювання та його вплив на людей

648
кількість переглядів

Об 11:00 3 листопада у CBN відбудеться прес-конференція, під час якої команда ГО «Флора» з допомогою запрошених учасників спробує з’ясувати, що пропонують для захисту здоров’я дітей та дорослого населення екоактивісти, а також який програмний документ необхідний Кіровоградщині для захисту населення області від радіаційного та радонового впливу.

Спікери:

  • Ірина Мунтян, заступник виконавчого директора ГО «Флора», розповість про те, що втрачають жителі Кіровоградщини внаслідок дворічної відсутності заходів захисту населення від іонізуючого випромінювання;
  • Людмила Шестакова, виконавчий директор ГО «Флора», представить кроки, що роблять екоактивісти для розробки та прийняття програмного документу щодо захисту населення від радіаційного та радонового впливу, а також презентує звернення до голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Також до участі в конференції запрошені представники департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОДА, які роз’яснять, чому в області відсутній програмний документ із захисту населення від радіаційних і радонових загроз, та презентують заходи, що вживаються для протидії таким загрозам.

11:00 3 листопада, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.