Тепло в Олександрії включили завдяки зусиллям Кузьменка

3331
кількість переглядів

Новообраний міський голова Олександрії Сергій Кузьменко домовився із очільником ВАТ «Кіровоградгаз» Сергієм Осінським, аби подали газ до того, як місто розрахується з боргами. Відтак комунальне підприємство «Теплокомуненерго» почало запускати у роботу котельні в Олександрії сьогодні, 3 листопада.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

«Із минулого тижня я вів переговори із очільником ВАТ «Кіровоградгаз» Сергієм Осінським, аби Олександрії з’явилося тепло. Зустрічався і з Степаном Цапюком, який зараз управляє містом до того, як я офіційно набуду повноважень. Домовилися, що депутати на сесії міської ради виділять із бюджету 3 мільйони гривень для КП «Теплокомуненерго» на погашення заборгованості за транспортування газу. Усього заборгованість міста складає більше 8 мільйонів гривень. Але тепло треба вже сьогодні, бо головне – це думати про людей. Дякую Сергію Осінському, який на моє прохання подав газ вже 3 листопада без оплати заборгованості», – прокоментував Сергій Кузьменко.

Зазначимо, відповідно до законодавства, кожного місяця КП «Теплокомуненерго» нараховується 1,5 мільйона гривень за транспортування газу. У зв’язку з цим, у підприємства виникла заборгованість перед облгазом за літній період. Відповідно ВАТ «Кіровоградгаз» не дає дозволу на використання цієї послуги в новому опалювальному сезоні.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.