Жителі Ганнівки заявляють про спробу фальсифікувати вибори (ФОТО)

1772
кількість переглядів

В Ганнівці Новоукраїнського району збираються перераховувати бюлетені.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це CBN розповів житель села Роман Колесник.

«Ми всією громадою підтримали одну жінку — Гаразду. Вона пройшла. Затвердили. Перерахували тут 30 разів ті голоси. Поки доїхали з однієї сільради у Новоукраїнську, получилося, що не вистачає в неї голосів. Де ця правда і де цей закон?» — обурся Роман Колесник.

За його словами, діючий голова сільради Віталій Колісник написав заяву на перерахунок голосів, але ніхто не бачив відповідного рішення суду.

«Збирають ТВК, звозять голів дільничних комісій. Бюлетені вже було відвезли в архів, учора їх назад повернули. Ніч вони тут стояли. Іде фальсифікація виборів», — заявив чоловік.

Жителі Ганнівки зібралися біля сільради на протест.

Нагадаємо, у суботу, 31 жовтня, на офіційному сайті ЦВК головою Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району була визнана Людмила Гаразда від ПП «Слуга Народу».

Фото Ірини Вернигори, CBN.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.