«Просто – не просто»: Програвати потрібно достойно

2725
кількість переглядів
Андрій Борідченко

У Суботцях назріває революційна ситуація через перерахунок голосів на виборах сільського голови ОТГ.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це йшла мова під час ток-шоу «Просто – не просто» з Дариною Романською, передає CBN.

«Приймаючи рішення про перерахунок голосів, члени комісії порушили вимоги Виборчого кодексу і мають за це нести відповідальність», – заявив голова Суботцівської ОТГ Андрій Борідченко.

Він зазначив, що для цього є встановлений законодавством час, а у Суботцях перераховувати голоси почали через тиждень після дня голосування.

«На даний момент подано 7 позовів до ТВК», – додав він.

Андрій Борідченко вважає, що через спроби перерахунку голосів затримуються вступ до повноважень як сільського голови, так і депутатів новообраної ради.

«Це зрив бюджетного процесу, зрив передання комунальної власності від району до ОТГ тощо», – заявив сільський голова.

Подібна ситуація спостерігається і в Гaннівській сільській громaді Новоукрaїнського рaйону.

На думку новообраної сільської голови цієї ОТГ Людмили Гаразди, це психологічний тиск на виборців. Вона вважає, що це рухи не стільки кандидатів, скільки партій.

«Потрібно програвати достойно», – заявив Андрій Борідченко.

Ток-шоу «Просто – не просто», присвячене результатам виборів, дивіться сьогодні, 6 листопада, о 19:15 на телеканалі «Вітер».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.