ЦВК оприлюднила імена депутатів оновленої міської ради Олександрії

1838
кількість переглядів
Олександрія
https://golosgromadu.info/

ЦВК оприлюднила результати виборів до Олександрійської міської ради, передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Кількість депутатів міськради, які обираються на відповідних виборах, – 38. Втім на сайті ЦВК оприлюднені прізвища тільки 27 з них.

Отже, у головний орган громади олександрійці наразі обрали представників восьми партій.

Політична пaртія «Опозиційнa плaтформa – Зa життя» матиме в раді дев’ять представників. Це Людмила Давиденко, Анатолій Кожемяченко, Віталій Лоцман, Геннадій Лоцман, Віктор Приходько, Юрій Нос, Олександр Цапюк, Валерій Проквас, Анатолій Горошко.

Політична пaртія «Слугa нaроду» матиме шість депутатів. У міськраді працюватимуть такі її представники, як Юрій Шклярук, Юлія Костікова, Ігор Ділієв, Олег Носов, Сергій Макаренко, Роман Жосан.

Політичну пaртію «Європейськa Солідaрність» представлятимуть п’ять депутатів: Сергій Коваленко, Сергій Ракута, Ірина Левченко, Олександр Рушковський, Віталій Заріцький.

Політична пaртія «Пропозиція» матиме в раді чотирьох депутатів. Це Тетяна Кузьменко, Лариса Савченко, Вікторія Косяк, Віталій Гаврюшенко.

У політичної партії «Сила Людей» три мандати. Їх отримали Володимир Дожджаник, Олена Богоявленська, Віталій Проквас.

Також по 4 депутати провели до міської ради «Сила і Честь» та «Батьківщина», ще 3 – Радикальна партія Олега Ляшка.

Нагадаємо, що міським головою жителі Олександрії обрали екс-очільника Кіровоградщини Сергія Кузьменка.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.