У Вищому господарському суді розглянули справу, пов’язану з екснардепом Станіславом Березкіним

2012
кількість переглядів
lb.ua

У Верховному Господарському суді України розглянули одну зі справ, пов’язаних з екснардепом Станіславом Березкіним.

Про це повідомляє кореспондент CBN.

Там оскаржувалися попередні рішення судів, які дозволили фірмам, що пов’ язані з ексдепутатом, безоплатно передати іншому підприємству майно банкрота всупереч арешту.

Мова йде про недобудоване та не прийняте в експлуатацію овочесховище, яке, не зважаючи на це, працює. Зводили його в 2013-2014 роках. Під час будівництва фірма-замовник не розрахувалася ані з будівельниками, ані з постачальниками обладнання, а невдовзі оголосила про банкрутство. При цьому увесь комплекс безоплатно вона передала іншому підприємству, незважаючи на арешт майна. Як не дивно, директором обох підприємств була одна і та сама людина.

Колегія суддів на чолі з головуючим суддею Сергієм Жуковим вислухав обидві сторони прийняла рішення надіслати справу для повторного розгляду у Господарському суді Кіровоградської області.

Докладніше про обставини процесу, прізвища учасників та до чого тут ексдепутат, читайте найближчим часом на сайті CBN.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.