У міськраді Кропивницького розповіли, як просувається допомога постраждалим від буревію

471
кількість переглядів
Фото Ігоря Філіпенка

Як у Кропивницькому просувається допомога постраждалим від буревію, сьогодні, 17 листопада, під час традиційного брифінгу у міськраді розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та ЦЗН Сергій Коваленко, передає CBN.

За його словами, були оглянуті й підтверджені пошкодження у 279 приватних домоволодіннях.

«Експерти встановили, що 43 домоволодіння зазнали незначних пошкоджень, не потребують великих капітальних укладень 236 домоволодінь. Активні відновлювальні роботи з цих 236 – 14 ремонтується за допомогою благодійного фонду “Смайл”, і по основним 222 уже власникам міською радою надається матеріальна посильна допомога. На сьогодні допомогу видали 95 постраждалим на загальну суму 1 мільйон 300 тисяч», – розповів Сергій Коваленко.

Він зазначив, що по ОСББ «Лелеківське» повністю відпрацювали механізм проєктно-технічної документації.

«У п’ятницю відновиться газопостачання до квартиронаймачів. Там по шести людях виникли деякі технічні питання, на сьогоднішній день вони вирішуються, так як люди самовільно влаштовували зміни у внутрішню газотранспортну мережу будинків. Питання перебувають на контролі в облгазі», – пояснив він.

Крім того, 499 тисяч перерахували на казначейський рахунок ОСББ «Лелеківське».

«У розгляді залишається 127 домоволодінь, там необхідні уточнення», – резюмував Сергій Коваленко.

Дивіться також: Кропивницьким учора пронісся буревій. Як виглядали наслідки негоди (ВІДЕО)

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.