Вихованець кіровоградського футболу розповів, як облаяв легендарного тренера «МЮ»

713
кількість переглядів
Андрій Канчельскіс. Фото з Instagram

Андрія Канчельскіса жорстко розіграли партнери по команді.

Вихованець кіровоградського футболу Андрій Канчельскіс перейшов із донецького «Шахтаря» в «Манчестер Юнайтед» у 1991 році. У складі манкуніанців наш земляк виступав із 1991-го по 1995 роки й став дворазовим чемпіоном Англії.

Але, як тільки він перебрався на Туманний Альбіон, партнери по команді Андрія жорстко розіграли. Про це Канчельскіс написав у своїй автобіографії: «Щоразу, коли іноземний футболіст потрапляє в роздягальню, його вчать лаятися по-місцевому. Я бачив це з бразильцями, коли був тренером в Росії».

«У “Манчестер Юнайтед” мене також навчили, як правильно звертатися до менеджера. Пам’ятаю один з перших разів, коли я зустрів Алекса Фергюсона в коридорі на базі. Він сказав мені: “Привіт, Андрію, як справи?” Я посміхнувся йому і відповів: “Пішов нахрін, шотландський виродок”. Фергюсон закляк на місці, а потім почав посміхатися, коли почув гучний сміх, який розноситься по коридору, хоча я в цей час стояв у подиві», – цитує Daily Mail слова Канчельскіса з автобіографії.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.