Програма телепередач телеканалу «Вітер» з 23 по 29 листопада

311
кількість переглядів
Програма телеканалу «Вітер» на тиждень з 23 по 29 листопада.
Понеділок,  23 листопада 
07:00 Огляд світових подій 
07:30 СБН тиждень 
08:00 Д/ф  «Глобальний порядок денний компартії Китаю»    
08:30 Ісландія.  «7»           
09:55 На краю миру                                                        
10:25 Ньюзпалм                        
10:40 Сила сталі     
11:15Довідник свідомого громадянина                    
11:20 Х/ф «Флірт із звірем»                        
13:00 Д/ф  «Глобальний порядок денний компартії Китаю»     
13:30 Ісландія.  Час класики    
14:30 Т/с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Моя перша пригода»    
15:55 Ісландія.  Антиподи. Олена Зеркаль    
16:35 Домашні улюбленці         
17:00 Лайвовий кіт.  Beth Hart & Joe Bonamassa-Live in Amsterdam      
17:55  Довідник свідомого громадянина                          
19:00 Новини CBN 
19:15 «Олександрія сьогодні»  з Іриною Балашовою   
20:00 Ісландія. Істфак 
21:00 Мультяха 
21:15 Х/ф «Папаші без шкідливих звичок»     
23:00 Новини CBN 
23:15 «Олександрія сьогодні»  з Іриною Балашовою       
00:00 Лайвовий кіт.   Beth Hart & Joe Bonamassa-Live in Amsterdam     
01:55 Довідник свідомого громадянина                                      
02:00 Країна на запах                                    
02:30 Т/с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Моя перша пригода»   
03:55 Ісландія.  Час класики                          
04:30 Д/ф  «Глобальний порядок денний компартії Китаю» 
05:00 Домашні улюбленці              
05:30 «Олександрія сьогодні»  з Іриною Балашовою     
06:15 Сила сталі         
06:50 Довідник свідомого громадянина                                     
  
Вівторок, 24 листопада 
07:00 Новини CBN 
07:15 «Олександрія сьогодні»  з Іриною Балашовою     
08:00 Д/с ВВС  «Жінка. Цивілізація.»     
08:30 Ісландія.  Офіс PREзидента              
09:30 Середовище  Z    
09:45 Мультяха 
10:00 Ісландія. Істфак       
11:00 Мамаinstagrama    
11:20 Х/ф  «Папаші без шкідливих звичок»       
13:00 Д/с ВВС  «Жінка. Цивілізація.»    
13:30 Ісландія.  Офіс PREзидента       
14:30 Т /с «Пригоди молодого Індіани Джонса. Пристрасть до життя»  
16:00  Ісландія.  Антиподи. Андрій  Загороднюк     
16:40 Мамаinstagrama                     
17:00 Лайвовий кіт. Black Sabbath – The End (Live in Birmingham)       
18:55  Довідник свідомого громадянина                             
19:00 Новини CBN 
19:15 Спорт UI     
20:00 Ісландія.  «7»      
21:00 Мультяха 
21:15 Х/ф  «Шалений кулак»            
23:00 Новини CBN 
23:15 Спорт UI 
00:00 Лайвовий кіт. Black Sabbath – The End (Live in Birmingham)        
01:55 Довідник свідомого громадянина                             
02:00    Країна на запах      
02:30 Т /с «Пригоди молодого Індіани Джонса. Пристрасть до життя»  
04:00   Ісландія. Час класики                                
04:30 Д/с ВВС  «Жінка. Цивілізація.»        
05:00 Домашні улюбленці 
05:30 Спорт UI 
06:15 Ісландія.   «7»      
 
Середа,   25 листопада 
07:00 Новини CBN 
07:15 Спорт UI 
08:00 Д/с ВВС  «Жінка. Відокремлення»             
09:00 Ісландія.  Здоров’я     
09:45 Мультяха 
10:00 Ісландія.  «7»     
11:15  Х/ф « Шалений кулак»               
13:00 Д/с ВВС  «Жінка. Відокремлення»      
14:00 Ісландія.  Час класики         
14:30 Т /с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Витівки Купідона»    
16:00 Ісландія.  Антиподи. Олексій Арестович      
16:55 Смачно по калуськи                        
17:00 Лайвовий кіт.   ACDC (ACDC) – Live at River Plate     
18:55 Довідник свідомого громадянина                             
19:00 Новини CBN
20:00 Ісландія.  Офіс PREзидента       
20:50 Смачно по калуськи                         
21:00 Мультяха 
21:15 Х/ф  «Народження дракона»     
22:50 Ісландія. Приватне обвинувачення                                       
23:00 Новини CBN 
23:15 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
00:00 Лайвовий кіт.  ACDC (ACDC) – Live at River Plate     
01:55  Країна на запах                                      
02:30 Т /с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Витівки Купідона»   
04:00 Ісландія. Час класики                             
04:30 Д/с ВВС  «Жінка. Відокремлення»                               
05:30 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
06:15 Ісландія. Офіс PREзидента            
 
Четвер,  26 листопада 
07:00 Новини CBN 
07:15 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
08:00 Д/с ВВС    «Жінка.  Влада»         
09:00 Ісландія.  Здоров’я    
09:45 Мультяха
10:00 Ісландія.  Офіс PREзидента        
10:50 Ісландія. Начиталашоу    
11:20  Х/ф  « Народження дракона»                       
13:00 Д/с ВВС  «Жінка.  Влада»           
14:00 Ісландія.  Час класики    
14:30 Т/с «Пригоди молодого Індіани Джонса.  Подорож із батьком»      
16:00 Ісландія.  Антиподи. Антон Дробович                                                           
17:00 Лайвовий кіт.  Ennio Morricone Peace Notes – Live in Venice    
18:55 Довідник свідомого громадянина                             
19:00 Новини CBN 
19:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко      
20:00  «Хочу Тут Жити». Реаліті-шоу. Вип.4 
20:35 50 відтінків професії                
21:00 Мультяха 
21:15 Х/ф  «Вихід Дракона»                     
23:00 Новини CBN 
23:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко  
00:00 Лайвовий кіт. Ennio Morricone Peace Notes – Live in Venice    
01:55 Довідник свідомого громадянина                             
02:00 Країна на запах                                    
02:30 Т/с «Пригоди молодого Індіани Джонса.  Подорож із батьком»      
04:00 Ісландія. Час класики    
04:30 Д/с ВВС  «Жінка.  Влада»           
05:30 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко   
06:15 «Хочу Тут Жити». Реаліті-шоу. Вип.4 
06:50 Довідник свідомого громадянина                             
  
П’ятниця, 27 листопада 
07:00 Новини CBN 
07:15 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко 
08:00 Д/с  ВВС  «Жінка.  Революція»         
09:00 Ісландія.  Здоров’я     
09:50  Мультяха 
10:00 «Хочу Тут Жити». Реаліті-шоу. Вип.4 
10:35 Ісландія.  PETROV  LIVE      
11:20 Х/ф  «Вихід Дракона»       
13:00 Д/с ВВС  «Жінка.  Революція»          
14:00 Ісландія. Час класики    
14:30 Т /с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Шлях до світла»   
16:00 Ісландія.  Антиподи.   Євгенія Кравчук                        
17:00 Лайвовий кіт.   Zaz – Sur La Route     
18:55 Довідник свідомого громадянина                             
19:00 Новини CBN 
19:15 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу 
20:00 Ісландія. Антиподи.   Данило Яневський    
21:15 Х/ф  «Честь Дракона»                                         
22:45 Ньюзпалм   Вип 12           
23:00 Новини CBN 
23:15 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу 
00:00 На краю миру               
00:30 Ісландія Антиподи. Павло Казарін                           
01:40 Ісландія. Істфак                  
02:30 Т /с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Шлях до світла»    
04:00 Ісландія. Час класики                               
04:30 Д/с ВВС  «Жінка.  Революція»           
05:30 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу 
06:15 Ісландія. Антиподи. Євгенія Кравчук       
 
Субота,   28 листопада День пам’яті жертв голодоморів 
07:00 Новини CBN    
07:15 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу 
08:00 Д/с ВВС  «Історія світу за 2 години»            
09:30 Ньюзпалм   12.вип                         
09:45 Мультяха 
10:30 3G+M. Жіноче ток-шоу 
11:20 Х/ф  «Честь Дракона»      
12:50 Ісландія. Приватне обвинувачення                                        
13:00 Д/с ВВС  «Історія світу за 2 години»             
14:30 Т /с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Весняні канікули»     
16:00 Ісландія. Стоунхендж       
16:25 Довідник свідомого громадянина                                        
16:30 На краю миру                  
17:00 Ісландія Антиподи. Павло Казарін                           
18:10 Ісландія. Істфак                  
19:00 CBN тиждень 
19:30 3G+M. Жіноче ток-шоу 
20:15 Ісландія.  Easy       
21:15  Х/ф  «Шлях Дракона»                                  
23:00 CBN тиждень 
23:30 3G+M. Жіноче ток-шоу. 
00:15 Лайвовий кіт.   Zaz – Sur La Route            
02:15 Ньюзпалм    Вип 12                                     
02:30 Т /с  «Пригоди молодого Індіани Джонса. Весняні канікули»   
04:00 Д/с ВВС  «Історія світу за 2 години»                       
05:30 3G+M. Жіноче ток-шоу 
06:15  Гра в пазли    
06:25 На краю миру                                            
 
Неділя,   29 листопада 
07:00 CBN тиждень 
07:30 Спорт UI 
08:15 The Ексклюзив. Програма-інтервʼю 
09:00 «Просто — не просто». Суспільно-політичне ток-шоу        
09:45 «По суті». Програма Анастасії Мусатенко  
10:30 «Хочу Тут Жити». Реаліті-шоу. Вип.4 
11:05 Ньюзпалм                     
11:20 Х/ф  «Шлях Дракона»                     
13:00 По копаному     
13:15«Олександрія сьогодні»  з Іриною Балашовою     
14:00 Велотревел         
14:30 Т /с «Пригоди молодого Індіани Джонса. Солодка пісня кохання»   
16:00 Ньюспалм                  
16:15 Лайвовий кіт. Steve Vai – Where The Wild Things Are     
19:00 Огляд світових подій
19:30 Ісландія. Приватне обвинувачення    
19:40 Ісландія. Easy                                     
21:00 Х/ф «Дракон. Історія Брюса Лі»                               
23:00 Огляд світових подій 
23:30 Ісландія.  PETROV  LIVE    
00:15 Лайвовий кіт.      Steve Vai – Where The Wild Things Are    
03:00 Т /с «Пригоди молодого Індіани Джонса. Солодка пісня кохання»   
04:30  «Хочу Тут Жити». Реаліті-шоу. Вип.3 
05:05 Ісландія. Easy                           
06:40 Ньюспалм  12.вип   


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.