Кіровоградщина художньо приєдналась до боротьби проти насильства (ФОТО)

520
кількість переглядів

Кіровоградська область долучилася до проведення інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», яка щорічно проходить з 25 листопада по 10 грудня, передає CBN з посиланням на пресслужбу ОДА.

Цьогоріч девіз кампанії – «Розфарбуємо світ у помаранчевий колір: покоління рівності виступає проти зґвалтувань».

В рамках кампанії в приміщенні ОДА розгорнули виставку дитячих малюнків конкурсу «Без насильства світ стане кольоровим». Участь у ньому взяло більше 400 дітей з усієї Кіровоградщини, які у своїх роботах розкривали теми «Щасливий той, хто щасливий у себе вдома», «Батьківські руки мають обіймати», «Татусева донька», «Сім’я – це простір без насильства», «Я – за дитинство без насильства».

«Це лише частина дитячих робіт. Конкурс триває до 10 грудня. Переможців визначить комісія. Автори кращих малюнків отримають подарунки», – розповів директор департаменту Олександр Догаров.

Нагадаємо, вчора в рамках акції у Кропивницькому підсвітили помаранчевим кольором облдержадміністрацію.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.