Скандал у Долинській: один з депутатів пояснив причини демаршу обранців

3053
кількість переглядів

Один із депутатів Долинської ОТГ — Олександр Коренков — пояснив причини демаршу обранців, в результаті якого зірвали першу сесію новообраної ради.

Про це повідомляє CBN з посиланням на facebook-сторінку депутата.

«Вважаємо за потрібне прояснити ситуацію, аби люди, які віддали за нас свій голос, розуміли, що насправді відбувається. Ми твердо стоїмо на своїх принципах працювати чесно, відкрито й неупереджено на користь жителів громади. Проте ще до початку роботи отримали супротив з боку новообраного голови ОТГ. Те, що він заявляє про відстоювання власних інтересів, повністю не відповідає дійсності й є маніпуляцією. Адже саме своїми діями він робить усе для того, щоб дискредитувати депутатів непідконтрольних йому фракцій», — наголосив депутат.

Олександр Коренков звинувачує новообраного міського голову в спробі узурпації влади. Так, на узгоджувальній зустрічі з главами фракцій Євген Звіздовський не прийняв жодної їх пропозиції по розподілу посад у раді. Натомість, усі «бунтівні» депутати не були завчасно повідомлені про час початку сесії, також вони не отримали порядку денного та проектів рішень сесії. Саме небажанням голосувати питання без підготовки депутати трьох політичних сил — «Батьківщини», «За майбутнє» та «Європейської Солідарністі» і пояснюють свій демарш.

А сесія, яку не завершив Євген Звіздовський після цього, на думку Олександра Коренкова, була проведена з порушенням регламенту, адже не мала кворуму, тому всі її рішення є незаконними.

Нагадаємо, у Долинській новообрaні депутaти зірвaли перше пленaрне зaсідaння.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.