У Новомиргороді син фермера жорстоко побив учасника АТО, ветеранська спільнота стала на захист побратима (ФОТО)

1753
кількість переглядів

Минулого тижня син місцевого фермера Вадим Уманець разом з двома друзями побили на очах дружини та дитини учасника АТО Юрія Литвиненка.

Про це журналісту CBN розповів голова Новомиргородської спілки ветеранів Олег Драний.

Після того, як про подію стало відомо побратимам постраждалого, Вадим Уманець терміново виїхав з Новомиргорода. Тож ветеранам довелося зібратися біля будинку його батьків, щоб розібратися у причинах конфлікту.

«Всі наші дії проходили у правому полі та узгоджені з керівництвом поліції. Начальник Новомиргородського відділу поліції капітан Юрій Тупиця зібрав обидві сторони у відділку поліції для урегулювання ситуації та пообіцяв тримати справу на особистому контролі. Ми нікому не дамо кривдити побратимів, але завжди будемо діяти в межах закону!» — розповів Олег Драний.

Конфлікт розпочався з того, що фермер знищив на полі Юрія Литвиненка частину врожаю. Після цього випадку сталося кілька скандалів та звернень до правоохоронців. Але справа перейшла межу, коли ветеран був жорстоко побитий. У нього діагностували переломи рук та ребер, зафіксували безліч синців. Крім цього, нападники погрожували близьким ветерана.

У телефонній розмові з журналістом CBN тато Вадима Уманця повідомив, що конфлікт вичерпано. За його словами, батьки двох синів зустрілися, домовившись припинити ворожнечу та чекати рішення справи у суді.

Але батько Юрія Литвиненка спростовує цю інформацію та наполягає на вирішенні конфлікту у суді. Сьогодні вони разом з сином подали документи про тілесні ушкодження у відділ поліції.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.