Кіровоградщина отримає півтисячі кисневих концентраторів

501
кількість переглядів
https://interfax.com.ua/

550 кисневих концентраторів упродовж місяця отримають медичні заклади Кіровоградщини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова облдержадміністрації Андрій Наразенко.

За його словами,120 апаратів область отримає до кінця цього тижня.

«500 купуємо коштом держави. Ще на 50 скеруємо майже два мільйони гривень із обласного бюджету. Відповідне розпорядження уже підписав», – написав Андрій Назаренко.

Він повідомив, що в обласному госпіталі триває будівництво кисневої станції, яке повинні закінчити за кілька тижнів.

«Раніше цей медзаклад, а позавчора і Кропивницьку райлікарню МОЗ додало до переліку госпітальних баз для боротьби з ковідом. У ЦРЛ облаштуємо аналогічну станцію. Що це означає? Лікарні самостійно вироблятимуть кисень, плюс збільшимо кількість ліжкомісць із централізованою подачею», – пояснив очільник області.

Крім того, тривають роботи над встановленням додаткової кисневої станції і в обласній лікарні. Обіцяють завершити об’єкт менш як за три тижні.

«Водночас в обласній лікарні встановимо так звану кисневу бочку на 20 тонн. Вона потоково подаватиме кисень у палати», – додав Андрій Назаренко.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.