У Кропивницькому суд призначив суворіше покарання рецидивісту, який напав на дитину

593
кількість переглядів
суд

За наполяганням ювенального прокурора Кропивницький апеляційний суд суворіше засудив чоловіка за насильство щодо неповнолітньої дитини, передає CBN.

Як повідомляє обласна прокуратура, 30 річного місцевого жителя суд першої інстанції засудив до п’яти років позбавлення волі, але апеляційний постановив новий вирок – вісім років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Подія сталася у листопаді 2019 року в обласному центрі. 15-річний школяр повертався додому з навчання. На одній із нелюдних вулиць незнайомець, притиснувши хлопця до будівлі та погрожуючи заточкою, відібрав кошти та мобільний телефон дитини.

Суд врахував як тяжкість злочину, так і особу обвинуваченого, який раніше неодноразово був засуджений за аналогічні тяжкі корисливі та насильницькі злочини, а також завдану дитині насамперед моральну, а уже потім матеріальну шкоду.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.