У водоканалі Кропивницького пояснили, чому зросте тариф на воду

2017
кількість переглядів

Кропивничанам доведеться ще більше платити на воду та водовідведення, передає CBN.

Як прокоментував CBN сьогоднішнє обговорення тарифів водопостачання та водовідведення на наступний рік від НКРЕКП гендиректор «Дніпро-Кіровоград» Роман Ілик, планується, що за ці послуги кропивничани сплачуватимуть 44,73 грн за куб, хоча і зараз у Кропивницькому найвищий тариф серед обласних центрів.

За словами Романа Ілика, тариф на розгляд НКРЕКП подавали у червні у розрахунках, які були встановлені на 2020-й. Але в Нацкомісії, врахувавши інфляцію та підвищення мінімальної зарплати, розрахували тариф у більшому розмірі.

«Передбачається проєкт тарифу на водопостачання – 24 гривень 16 копійок з ПДВ, і проєкт на водовідведення – 20 гривень 57копійок з ПДВ. Разом виходить 44 гривні 73 копійки з ПДВ», – пояснив керівник установи.

Чинниками, що вплинули на зростання тарифу, Роман Ілик назвав «шалений приріст вартості електричної енергії та збільшення розміру мінімальної заробітної плати». Від поданих у червні розрахунків водоканалу – 37,67 грн за куб – приріст розрахунків НКРЕКП склав 16 відсотків.

«Я як громадянин, як споживач послуги хотів би, щоб вона була дешевша, а як керівник комунального підприємства, як ліцензіат розумію, що послуга має відповідати собівартості», – додав Роман Ілик.

Проєкт обговорили сьогодні представники департаменту ЖКГ облдержадміністрації, управління майном облради та ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Нагадаємо, що сьогодні у Кропивницькому біля водоканалу протестували проти зростання тарифу на воду.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.