Новообраний мер Олександрії представив свою команду

3541
кількість переглядів
Сергій Кузьменко

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко розповів, хто увійшов до його команди.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це він сказав на засіданні сесії міськради Олександрії сьогодні, 4 грудня, передає кореспондент CBN.

Першим заступником міського голови буде Юрій Гугленко.

«На економічний напрямок хочу запросити Юрія Шклярука, – зазначив Сергій Кузьменко. – Думаю, що він знає, які умови треба створити для підприємців, щоб працювати було комфортно і зовнішнім інвесторам, і своїм, місцевим. Це – його основне завдання».

Соціальний напрямок очолить Ірина Чемерис.

Керуючий справами – Сергій Завалій.

«А от хто потребує окремого представлення, так це Олег Воробченко – молодий архітектор, вивчає передові урбаністичні ідеї, щоб втілювати їх в Олександрії. Саме він – автор проекту парку на Садовій, який переміг у нашому конкурсі ідей. І мені здається справедливим дати можливість автору самому втілити в життя свою ідею», – сказав також міський голова.

Нагадаємо, 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори. Міським головою Олександрії став ексголова ОДА Сергій Кузьменко.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.