«Просто – не просто»: карантин залишає людей без роботи

481
кількість переглядів

Карантин вихідного дня залишив його без засобів до існування, заявив бармен-офіціант Роман Петренко під час ток-шоу «Просто – не просто» з Дариною Романською, передає CBN.

«Я залишився без роботи, я не знаю, що робити далі. Ніхто не може мені нічого підказати. Держава лише обіцяла допомогу. Мені довелося з’їхати з найманої квартири», – розповів Роман Петренко.

«Ресторанного бізнесу практично зараз немає, – підтвердив його слова ресторатор Віктор Душак, додавши, що влітку було легше, але у вересні кропивничани перестали ходити у ресторани та кафе. – Люди знаходяться у стані очікування».

Чому люди перестали ходити у ресторани та кав’ярні, як змінилася робота у період пандемії держпродспоживслужби, як новорічний локдаун, карантин вихідного дня переживають ресторатори та підприємці, дивіться сьогодні, 4 грудня, о 19:15 на телеканалі «Вітер».

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.