Виметемо корупцію з міськради: Кузьменко назвав перші кроки на посаді мера Олександрії

2601
кількість переглядів
Сергій Кузьменко

Міський голова Олександрії Сергій Кузьменко заявив, що корупція в міській раді має бути подолана.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це він сказав на першому засіданні сесії сьогодні, 4 грудня, передає кореспондент CBN.

«Почнемо з того, що виметемо корупцію з міської ради! Так, вона там є. Все місто загрузло в якихось темних схемах! Почнемо з того, що з цим закінчимо! Тільки відкриті й чесні, однакові умови для всіх! Мені дуже не цікаві ті, хто вміє тільки “освоювати бюджет”. Я звертаюсь, у першу чергу, і до тих, хто прийде працювати разом зі мною!

Ми – для міста, а не місто для нас! Я не тішусь ілюзіями. Будуть і спротив, і провокації, і бруд. І вже є! Бо авторам, виконавцям і кінцевим бенефіціарам цих схем є що втрачати. Але наше завдання, щоб містяни якнайшвидше відчули, що місто почало жити по-іншому», – наголосив Сергій Кузьменко.

Також він зазначив, що місту потрібно покінчити з ізольованістю і замкненістю на собі: «Корені цього, мені здається, знаходились у конфліктності міської влади і постійному настрої на якусь боротьбу і конфронтацію. То з об’єднаними територіальними громадами, то з обласною владою, то ще з кимось. Якась боротьба заради самої боротьби. Без цілей і без результатів. Просто такий стиль життя – пошук ворогів і перманентна війна. Це не нормально! Замість цього маємо стати відкритими і дружніми до оточуючих, налаштованими на конструктив! Тоді і атмосфера в самому місті зміниться! Готовий показати приклад!»

Нагадаємо, працівники однієї з лікарень Олександрії та працівник міського управління охорони здоров’я у період із 2016 року по березень 2020 року вносили недостовірні відомості до офіційних документів. Таким чином привласнили майже 200 000 гривень, які мали піти на зарплати медикам.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.