На Кіровоградщині зупинили всі уранові шахти, гірники готуються до акції протесту в Києві

5657
кількість переглядів
Інгульська шахта

Всі уранові шахти Кіровоградщини — Інгульська, Новокостянтинівська та Смолінська — зупинили роботу через відсутність фінансування.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повідомив голова профспілкового комітету Новокостянтинівської шахти Олександр Зовва.

«У нас офіційно, із 7-го числа, тобто, із сьогоднішнього дня, призупинилася робота всього комбінату (СхідГЗК, — Ред.). Маються на увазі Інгульська, Смолінська та Новокостянтинівська шахти. Комбінат офіційно простоює до 14 числа», — наголосив профспілковий лідер.

За його словами, причиною зупинки всіх шахт є відсутність фінансування. Втім, гарантій того, що з 14 грудня робота відновиться, немає.

«Завтра, 8-го грудня, в Міненерго планується нарада з питання подальшої діяльності СхідГЗК. Ми всі чекаємо на її результати. Якщо вони не задовільнять трудові колективи, наші подальші дії — акції протесту в Києві, під Кабміном та Офісом президента з вимогою розглянути та вирішити питання подальшої діяльності СхідГЗК і виплати працівникам заробітної плати», — наголосив Олександр Зовва.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.