У Кропивницькому екоактивісти розкажуть про управління видобутком корисних копалин

681
кількість переглядів

Громадська організація «Флора» запрошує громадських активістів та всіх не байдужих до вирішення екологічних проблем у власних громадах 10 грудня 2020 року о 14:00 на пресконференцію «Прозоре управління видобутком корисних копалин – це шлях до сталого розвитку громади», яка відбудеться у CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Оптимізація Державної екологічної інспекції фактично паралізувала роботу єдиної державної інституції, яка має стояти на захисті довкілля, здійснюючи контролюючі функції. Нестача коштів та епідемія коронавірусу змістили увагу з екологічних проблем. Така ситуація створює підґрунтя для подальшої закритості видобувних підприємств, які і так є основними забруднювачами довкілля в Кіровоградській області. Однак екоактивісти пропонують власний план виходу із ситуації, що склалася.

Спікери:

– Володимир Бочаров-Туз, експерт аналітик проєкту «Екологічно безпечна Кіровоградщина: через спільне дослідження до спільних рішень», представить методологію, за якою здійснюється громадська оцінка діяльності видобувних підприємств «Рейтинг екологічності та доброчесності добувних підприємств Кіровоградської області»;

– Людмила Шестакова, виконавчий директор ГО «Флора», презентує перший інформаційно-освітній відеосюжет «Видобувне підприємство у твоїй громаді» та розповість про практичні можливості громадськості в управлінні ресурсами громади, які надходять від діяльності видобувних підприємств.

14:00 10 грудня, Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 46, прес-центр CBN (третій поверх ТЦ «Реал»).

Пресконференція проводиться за підтримки міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Прозоре управління видобутком корисних копалин – це шлях до сталого розвитку громади».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.