Гайворонська громада отримала землі сільгосппризначення

892
кількість переглядів
земля

Землі сільгосппризначення отримала в комунальну власність Гайворонська громада.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це кореспонденту CBN повідомив міський голова Гайворона Роман Волуйко.

Це 3913 гектарів. До цього земля була в державній власності. Ці ділянки мають стати важливим джерелом формування бюджету громади. Землю планують здавати в оренду.

«Більшість земель – це у нас фермерські господарства. Вони у нас невеликі від двох тисяч гектар до 50 гектар. Жителі громади обробляють ці землі в межах сільських рад. Раніше вони були державної власності, які районна державна адміністрація здала в оренду на певний період часу. Наша задача працювати з фермерськими господарствами й орендаторами паїв. Для мене – це домовленість про підняття відсоткової ставки. По закону – це має бути від 4% до 12%. І почати працювати на розвиток громади», – зазначив Роман Волуйко.

Передачу земель із державної до комунальної власності розпочали ще два тижні тому. Громади області вже отримали майже 62 тисячі гектарів земельних ділянок. Для порівняння – це приблизна площа колишнього Вільшанського району.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.