У Коблєвому намагаються захопити базу, де влітку відпочивають сотні кропивничан

6567
кількість переглядів

База відпочинку, що належала кропивницькому заводу «Сегмент», опинилася під загрозою рейдерського захоплення.

Про це CBN розповів директор бази Олександр Гаврилов.

«Ми зі здивуванням дізналися, що частину території бази (більше ніж 0,7 гектара) у 2012 році Коблєвська сільрада віддала місцевому правоохоронцю та членам його родини. Здивувалися ми в першу чергу тому, що база знаходиться на території Одеської області, а Коблєвська сільрада — Миколаївської», – сказав він.

У 2018 році на базі стався умисний підпал, а нещодавно претендент на землю бази відпочинку самовільно розібрав паркан та намагався розпочати будівництво. Місцеві правоохоронці реагують неквапливо. Розслідування підпалу триває, заяви про пошкодження майна лежать без руху. А нещодавно місцеві жителі повідомили, що найближчими вихідними хтось шукає людей, щоб привезти будівельні матеріали на землі бази.

Відповідно до законодавства, ті землі, що видала Коблєвська сільрада, знаходяться в рекреаційній зоні, де будь-яке будівництво заборонено.

На базі вже декілька років безкоштовно відпочивають учасники бойових дій з родинами.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.