Депутати Кропивницького прийняли до бюджету міста субвенцію та погодили отримання кредиту

590
кількість переглядів
гроші

Депутати Кропивницької міської ради VIII скликання сьогодні, 16 грудня, на другому засіданні першої сесії внесли зміни в бюджет міста на 2020 рік, передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

За інформацією начальниці фінансового управління Любові Бочкової, мова йде про 4,5 млн грн цільових субвенцій: 4 млн грн для виплати зарплати педагогам та 459 тис. грн — на подачу кисню лікарням. Крім того, потрібно додати 67,8 тис. грн на придбання житла внутрішньо переміщеним особам і учасникам АТО.

Проєкт передбачає також залучення 70 млн грн інвестиційних кошти від «Укрексімбанка». 23,8 млн грн планується направити на придбання обладнання та інвентарю для відділення легеневої терапії центральної міської лікарні і завершення капремонту.

Ще 36,5 млн грн підуть на реставрацію терапевтичного відділення цієї лікарні, реконструкцію вулиці Полтавської і музичної школи та тепломодернізацію ЗОШ №31.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.