Гірники уранових шахт перекрили на Кіровоградщині дороги державного значення (ФОТО)

5019
кількість переглядів

Працівники уранових шахт Кіровоградщини вийшли на акцію протесту, перекривши у Кропивницькому дороги державного значення.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент CBN.

Вимоги шахтарів традиційні — вони вимагають виплати заробітної плати та відновлення роботи «СхідГЗК». Беруть участь в акції протесту працівники Інгульської, Новокостянтинівської та Смолінської шахт.

Перекрили гірники кілька трас державного значення — сполученням Кропивницький-Київ, дороги на Кривий Ріг, Миколаїв та Умань. Фактично, обласний центр заблокований для проїзду будь-якого транспорту.

За словами голови профспілкового комітету Новокостянтинівської шахти Олександра Зовви, акція протесту триватиме весь день. Гірники чекають на приїзд голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка — той має озвучити результати зустрічі у Міненерго. Подальші дії залежатимуть від того, що саме шахтарі почують від посадовця.

«Акції протесту будуть продовжуватися», — наголосив Олександр Зовва, не уточнивши, у чому саме вони полягатимуть.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.