Гірники уранових шахт перекрили на Кіровоградщині дороги державного значення (ФОТО)

5339
кількість переглядів

Працівники уранових шахт Кіровоградщини вийшли на акцію протесту, перекривши у Кропивницькому дороги державного значення.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це з місця подій повідомляє кореспондент CBN.

Вимоги шахтарів традиційні — вони вимагають виплати заробітної плати та відновлення роботи «СхідГЗК». Беруть участь в акції протесту працівники Інгульської, Новокостянтинівської та Смолінської шахт.

Перекрили гірники кілька трас державного значення — сполученням Кропивницький-Київ, дороги на Кривий Ріг, Миколаїв та Умань. Фактично, обласний центр заблокований для проїзду будь-якого транспорту.

За словами голови профспілкового комітету Новокостянтинівської шахти Олександра Зовви, акція протесту триватиме весь день. Гірники чекають на приїзд голови Кіровоградської ОДА Андрія Назаренка — той має озвучити результати зустрічі у Міненерго. Подальші дії залежатимуть від того, що саме шахтарі почують від посадовця.

«Акції протесту будуть продовжуватися», — наголосив Олександр Зовва, не уточнивши, у чому саме вони полягатимуть.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.