Голова Кіровоградської ОДА зустрівся з протестуючими шахтарями та розповів про шляхи подолання кризи (ФОТО)

2974
кількість переглядів

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко зустрівся з шахтарями, які перекрили у Кропивницькому дороги державного значення.

Про це з місця подій повідомляє кореспондент CBN.

«Поїхав у Київ, де мав зустріч в Міністерстві енергетики, в Офісі президента та з премʼєр-міністром. Сьогодні під головуванням очільника держави має відбутися нарада щодо вирішення цього питання. Першочергово це — погашення заборгованості по заробітній платі, відновлення роботи підприємства, а потім пошуки шляхів, кредит на 1,8 мільярда, який дозволить підприємству модернізувати потужності і розпочати роботу», — наголосив посадовець.

На думку Андрія Назаренка, ці всі питання мають бути вирішені сьогодні до вечора.

«У цьому мене запевнив премʼєр-міністр і працівники Офісу президента. Є кілька варіантів вирішення цього питання, має бути тристороння угода між НАЕК, Міненерго та СхідГЗК, виділено вже 1,4 мільярди, кількасот мільйонів мають піти на погашення заборгованості по зарплатні та відновлення роботи підприємства», — підкреслив Андрій Назаренко.

Нагадаємо, гірники уранових шахт перекрили на Кіровоградщині дороги державного значення.

Фото Ігоря Філіпенка, CBN

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.