«Просто – не просто»: що виявив 2020 рік в українській політиці?

587
кількість переглядів
Яна Бабак-Сапожнікова

З чим пов’язаний такий ажіотаж серед політиків через місцеві вибори і така байдужість серед виборців на цьогорічних виборах?

З таким питанням до політологині Яни Бабак-Сапожнікової звернулась Дарина Романська під час ток-шоу «Просто – не просто», присвяченого найважливішим подіям 2020 року, передає CBN.

«Демократія як така завдяки пандемії показала дуже багато своїх слабкостей. І те, що у сучасному світі вона не здатна відповідати на ряд викликів», – розповіла Яна Бабак-Сапожнікова, вказавши, що у багатьох українських громадян не було достатньої мотивації, щоб вистоювати годинні черги на дільницях.

«Рекордно низька явка ставить перед нами питання можливості діджиталізації виборів», – додала політологиня. Але вона не надто розраховує на те, що сучасні технології, попри обіцянки влади, будуть впроваджені в найближчі роки.

Яку думку щодо впровадження онлайн-голосування має програміст Юрій Дегтяр, ви дізнаєтеся сьогодні, 18 грудня, о 19:15 на телеканалі «Вітер».

А ще прогноз від Заслуженого лікаря України, головного лікаря лікарні св.Луки Григорія Урсола щодо завершення пандемії коронавірусу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.