«Просто – не просто»: що виявив 2020 рік в українській політиці?

745
кількість переглядів
Яна Бабак-Сапожнікова

З чим пов’язаний такий ажіотаж серед політиків через місцеві вибори і така байдужість серед виборців на цьогорічних виборах?

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

З таким питанням до політологині Яни Бабак-Сапожнікової звернулась Дарина Романська під час ток-шоу «Просто – не просто», присвяченого найважливішим подіям 2020 року, передає CBN.

«Демократія як така завдяки пандемії показала дуже багато своїх слабкостей. І те, що у сучасному світі вона не здатна відповідати на ряд викликів», – розповіла Яна Бабак-Сапожнікова, вказавши, що у багатьох українських громадян не було достатньої мотивації, щоб вистоювати годинні черги на дільницях.

«Рекордно низька явка ставить перед нами питання можливості діджиталізації виборів», – додала політологиня. Але вона не надто розраховує на те, що сучасні технології, попри обіцянки влади, будуть впроваджені в найближчі роки.

Яку думку щодо впровадження онлайн-голосування має програміст Юрій Дегтяр, ви дізнаєтеся сьогодні, 18 грудня, о 19:15 на телеканалі «Вітер».

А ще прогноз від Заслуженого лікаря України, головного лікаря лікарні св.Луки Григорія Урсола щодо завершення пандемії коронавірусу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.