У Долинській продовжується протистояння мера з депутатами

2078
кількість переглядів
Долинська
Фото з Facebook-групи «Долинська - моє місто»

Частина новообраних депутатів міської ради Долинської не з’явилися на сьогоднішнє пленарне засідання, вимагають скасування рішень попереднього та планують подавати до суду.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Про це повідомляє CBN з посиланням на депутата Долинської міської ради Наталію Гузнак.

Звернення підписали 13 депутатів з 26,яких обрали в міську раду. Причиною скасування рішень попередньої сесії вони називають порушення Закону України «Про місцеве самоврядування». Відповідно до закону, рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість депутатів. На першій сесії за рішення голосувала рівно половина депутатів. Це, на думку авторів звернення, суперечить закону.

Нагадаємо, у Долинській депутати покинули перше пленарне засідання.

Сьогодні, 18 грудня, відбулося друге пленарне засідання Долинської міської ради, на якому рішення теж приймалися неповним складом депутатів через відсутність авторів звернення.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.