Новорічне перевтілення: жіноче ток-шоу 3G+M (ВІДЕО)

1003
кількість переглядів

Чи вірите ви в дива у День Святого Миколая? Якщо так, то вам обов’язково треба подивитися новий епізод жіночого ток-шоу «3G+M» – «Новорічне перевтілення».

Серед усіх учасниць, які надсилали свої історії нашій ведучій Каті Лунгул, ми обрали Наталію – дружину та матусю двох діток, яка хоче бути більш жіночною, подобатися своєму чоловіку і змінитися.

Більше ніж десять майстрів протягом тижня творили диво. Над образом Наталії працювали Анастасія Іщенко, Наталія Городова та майстри салону Natali&Nails, Наталія Скалецька та працівники салону «Твоє волосся», стиліст Олеся Харченко, візажист Антоніна Іванова та спеціаліст по зачісках Яна Ісакова, фотограф Олеся Шведова.

Дякуємо партнерам та спонсорам проєкту: магазин стильного одягу «Весна», майстру з перманенту Юлії, магазину стильних прикрас WOW shafa та Альоні Саєнко, фотостудії Lucky space.

Як змінилася героїня і як вона відреагує на перевтілення? Дивіться у випуску.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.