Хто очолив депутатські комісії у міськраді Кропивницького нового скликання

1018
кількість переглядів
міськрада
Фото Ігоря Філіпенка, CBN

На третьому засіданні першої сесії Кропивницької міськради VIII скликання депутати сьогодні, 22 грудня, затвердили склад постійних комісій та їхніх голів, передає кореспондент CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

У міськраді працюватимуть, як і раніше, сім постійних комісій.

Комісію з питань бюджету очолив депутат Дмитро Бірець від ПП «Пропозиція».

Засідання комісії з питань ЖКГ вестиме Василь Рубан від «Європейської солідарності», а інвестицій  – представниця провладної «Слуги народу» Анна Зарічна.

Питаннями архітектури, містобудування та капбудівництва займатиметься комісія на чолі з Артемом Стрижаковим – лідером партії «Перспектива міста»

Комісію з питань екології та земельних відносин очолила Валентина Яремчук («ЄС»), комісію з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної політики, культури та спорту – Наталія Чередніченко від ПП «Пропозиція».

Питаннями місцевого самоврядування, прав і свобод людини, депутатської етики та регламенту опікуватиметься комісія під головуванням Максима Линченка від ОПЗЖ.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.