На Кіровоградщині у більше 70 закладах виявили порушення температурного режиму

416
кількість переглядів

Фахівці Держпродспоживслужби під час перевірок дитячих, освітніх, лікувально-профілактичних закладів, геріатричних відділеннях у жовтні-грудні поточного року виявили порушення температурного режиму у п’яти адміністративних територіях області, передає CBN з посиланням на пресслужбу Держпродспоживслужби.

У Кропивницький холодно було у 22 дитсадках, одній школі та восьми лікувально-профілактичних закладах (ЛПЗ) через пориви мереж ТЕЦ та недостатню подачу теплоносія.

У Світловодську у зв’язку з низьким тиском теплоносія від двох котелень та аварійними ситуаціями на лініях тепломереж недостатня температура була у шести дитсадках, семи школах та трьох ЛПЗ.

В Олександрії некомфортна температура була у 14 ДНЗ, двох коледжах та 12 лікувально-профілактичних закладах. В Олександрійському районі холодно було у п’яти дитсадках і в одному у Гайвороні.

Фактична температура в приміщеннях становила +13-18 0С при нормі +17-21 0С.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.