Кіровоградщина залишилась без екологічної інспекції

741
кількість переглядів

З 23 грудня екологічні інспекції Дніпропетровської та Кіровоградської областей об’єднуються в екологічну інспекцію Придніпровського округу.

Відповідний наказ оприлюднено на сайті Державної екологічної інспекції України, інформує CBN.

Обидві обласні інспекції припиняють діяльність сьогодні, 23 грудня. Водночас починає роботу екологічна інспекція Придніпровського округу.

Відповідно до наказу Державної екологічної інспекції України «Про ліквідацію Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області», усі 18 громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища нашого регіону позбавлені права виконувати свої обов’язки з охорони довкілля з анулюванням відповідних посвідчень.

У подальшому кандидатури на призначення громадських інспекторів з охорони довкілля на території Придніпровського округу (Дніпропетровська та Кіровоградська області) будуть розглянуті окремо.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.