Мер Олександрії розповів про плани на 2021 рік

2455
кількість переглядів
Сергій Кузьменко

Редакція «УЦ» зв’язалася з міським головою Олександрії Сергієм Кузьменком.

На запитання: «Якими масштабними проєктами ви плануєте займатися в 2021 році?» він відповів: «Зараз найголовніше завдання – відпрацювати й ухвалити ті програми, що стануть основою майбутньої роботи.

Для мене принциповою позицією є закінчення реставрації нашого будинку культури – олександрійського театру.

Також вважаю, що в місті мають будуватися дороги, а також ті шляхи, які з’єднують Олександрію зі старостинськими округами. Зокрема, сподіваємося на підтримку держави в будівництві дороги до селища Олександрійське.

Зараз ми працюємо з народними депутатами, з обласним бюджетом, говоримо про те, що нашим місцевим скромним можливостям потрібна допомога.

Міська лікарня має змінюватися в сторону комфорту, щоб наші лікарі мали змогу працювати на професійному обладнанні та в якісних умовах. Низка відділень потребує невідкладного фінансування. Уваги потребує, перш за все, інфекційне відділення.

Для реалізації міських проєктів, на які міський бюджет не може виділити кошти, буду звертатися за підтримкою до представників бізнесу. Це й будівництво спортивних майданчиків, і міських парків та зон відпочинку. Від нашої спільної роботи та взаємодії залежить швидкість розвитку нашого міста. Хочеться, щоб жителі міста бачили, що воно дійсно змінюється й стає комфортнішим».

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.