В Олександрії відбулася благодійна виставка-ярмарок альтернативних ялинок (ФОТО)

510
кількість переглядів
ялинки

В палаці культури «Світлопільський» Олександрії відбулася благодійна виставка-ярмарок альтернативних ялинок, передає CBN з посиланням на «Голос Громади».

Їх створили учні навчальних, дошкільних закладів та позашкільної освіти міста. За мету поставили – долучити дітей до творчості і показати, що праця завжди може бути оцінена.

Символи нового року – ялинки – діти виготовили з паперу, картону, тканини, природних матеріалів, новорічних іграшок, пластикових труб та посуду, штучного хутра, вати, світлодіодних гірлянд тощо.

Ініціатором проведення акції стала міська рада, зокрема міський голова Олександрії Сергій Кузьменко.

За час ярмарку із 29 власноруч створених ялинок продали 14. Решту святкових поробок можна придбати, зайшовши на сторінку «Освіта міста Олександрії» у  Facebook. Кошти, отримані за альтернативні ялинки, підуть у фонди освітніх закладів.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.