На Кіровоградщині визначили лауреатів спортивної премії СВN Sports Awards-2020 (ФОТО)

1764
кількість переглядів

На Кіровоградщині визначили лауреатів спортивної премії СВN Sports Awards-2020.

Найкращих спортсменів і тренерів визначали в восьми номінаціях за підсумками опитування спортивних журналістів області за підсумками виступів у поточному році на міжнародній та всеукраїнській аренах. Її заснувало в 2018-му році «Центральноукраїнське бюро новин» разом із обласною організацією Асоціації спортивних журналістів України.

Отже, лауреатами премії СВN Sports Awards-2020 стали:

«Найкращий спортсмен 2020-го року» — чемпіон України серед молоді, бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з боксу Бозорбой Матякубов.

Бозорбой Матякупов
Бозорбой Матякубов

«Найкраща спортсменка 2020 року» — срібна призерка чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики в командних змаганнях серед юніорів, вихованка ОСДЮШОР «Надія» Вікторія Іваненко.

Іваненко
Вікторія Іваненко

«Найкращий тренер 2020-го» — Геннадій Здітовецький, тренер-викладач ОСДЮШОР-2 із легкої атлетики за підготовку Олега Дорощука, чемпіона України з легкої атлетики серед молоді в стрибках у висоту, учасника найпрестижнішої в світі «Діамантової ліги» (5-те місце), Дмитра Яковенка, володаря Кубку України з легкої атлетики зі стрибків у висоту та Тамари Фроленко, чемпіонки України з легкої атлетики серед юнаків і рекордсменки Кіровоградської області серед дорослих у стрибках у висоту.

Здітовецький
Геннадій Здітовецький

«Злет року» – Тамара Фроленко, чемпіонка України з легкої атлетики серед юнаків і рекордсменка Кіровоградської області серед дорослих.

Фроленко
Тамара Фроленко

«Подія року» — перемога у вільних вправах та бронза в багатоборстві на дорослому чемпіонаті України в Кропивницькому зі спортивної гімнастики вихованця ОСДЮШОР «Надія» Миколи Синюхіна.

Синюхін
Микола Синюхін

«Найкраща команда року» — ФК «Інгулець» за вихід до Української Прем’єр-Ліги та доволі вдалий дебют в еліті українського футболу.

Інгулець
ФК «Інгулець»

«Найкращий тренер в ігрових видах спорту» – Сергій Лавриненко, головний тренер ФК «Інгулець».

Сергій Лавриненко
Сергій Лавриненко

«Сильні духом» — Вікторія Шпачинська, чемпіонка світу з легкої атлетики в приміщенні серед атлетів із обмеженими можливостями у штовханні ядра.

Анастасія Шпачинська
Вікторія Шпачинська (у центрі)

Нагородять лауреатів у 2021-му році.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.