У Кропивницькому вчергове пропонують впровадити автоматичну систему оплати та обліку пасажирів

520
кількість переглядів
маршрутка

Сьогодні, 28 грудня, кропивничанин Павло Чуб зареєстрував електронну петицію з пропозицією зробити прозорою роботу маршрутників, щоб було «зрозуміло чи відповідає стан та якість перевезень вартості за проїзд, яку пропонує перевізник», передає CBN.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кропивницькому знову підняли питання про е-квиток

«Цю проблему (подорожчання проїзду. – CBN) можна вирішити тільки одним шляхом – облаштуванням автоматичної системи оплати та обліку пасажирів у маршрутних таксі», – написав Павло Чуб у петиції.

Подібна петиція була зареєстрована у квітні, коли після впровадження карантину й обмеження кількості пасажирів, яких можна перевозити в маршрутках, від перевізників поступила пропозиція до влади міста про підвищення тарифу.

У травні 2018 року колишній начальник управління транспорту, а нині заступник міського голови Олександр Вергун обіцяв, що у червні-липні кропивничани отримають можливість дізнаватися, де саме зараз знаходяться авто на міських маршрутах, скільки їх, і вирахувати час прибуття. Відповідні вимоги включили в умови конкурсу на перевезення на міських маршрутах загального користування. Вже тоді системою пошуку EasyWay користувалися кропивничани, що їздять у тролейбусах і автобусах.

Що ж до маршруток у додатку можна лише побачити схему руху, дізнатися інформацію про відстань, інтервал, ціну, робочі дні та години, контакти компанії, яка маршрут обслуговує. Інформація про кількість маршруток та їх відстежування за допомогою GPS-трекера відсутні.

У жовтні 2019 року CBN направило керівнику управління розвитку транспорту і зв’язку Віктору Житкіну чотири запитання, в тому числі й про стеження за маршрутками онлайн. Відповідей журналісти так і не отримали.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.