У Кропивницькому завершуються роботи з облаштування відділення легеневої терапії у ЦМЛ (ФОТО)

599
кількість переглядів

У Кропивницькому завершуються будівельні роботи з облаштування відділення легеневої терапії у центральній міській лікарні, передає CBN з посиланням на пресслужбу міськради.

Будівельникам залишилося пофарбувати стіни та покласти покриття на підлогу.

Паралельно завершили проєктування централізованої кисневої станції, яка розрахована на подачу кисню від 200 до 300 пацієнтів одномоментно.

Роботи місто виконує власним коштом. Протягом минулого року 54 мільйона гривень з міського бюджети направили на виплату зарплат та премій медичним працівникам, закупівлю апаратів ШВЛ, засобів захисту та будівництво діагностичного центру.

Проте досі Кропивницький не отримав в повному обсязі медичну субвенцію.

«Я вже не один раз звертався з проханням, якщо не допомогти закупити обладнання, то хоча б повернути місту субвенцію. Держава винна нам, і ці гроші – наш шанс придбати медичне обладнання експертного класу для відділення сучасної легеневої терапії. Воно нам вкрай необхідне, щоб рятувати тяжких хворих на Cоvid-19. Бо гіркий досвід наглядно продемонстрував, що не всі типи ШВЛ здатні їх “витягнути”», – наголосив міський голова Андрій Райкович під час інспекції будівництва.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.